Szykowne fryzury na komunię i chrzciny

Zarówno chrzciny, jak i Pierwsza Komunia to bardzo ważne uroczystości w życiu każdej pociechy. Wiele kobiet często zadaje sobie pytanie: jaka fryzura pasuje na tak doniosłe wydarzenie? Po pierwsze, fryzura powinna byćKo zaplatany rudy elegancka, ale nie ekstrawagancka. Fioletowe lub różowe pasemka czy balejaż na pewno będą nie na miejscu. Warto za to postawić na nieco skromniejsze uczesania. Na miejscu będą wysokie upięcia, warkocze, koki albo misternie splatane kucyki.

Panie, które mają krótkie włosy, mogą zdecydować się na zaczesanie włosów na jedną stronę lub na inną, równie grzeczną, fryzurę. Lepiej nie stawiać włosów na żelu lub piance. Kobiety z półdługimi włosami z kolei mogą rozpuścić włosy, zakręcić loki albo idealnie je wyprostować. Różnego rodzaju koki i wysokie upięcia będą idealne na lato, natomiast rozpuszczone włosy sprawdzą się podczas zimowych wyjść.

Aby znaleźć odpowiednią fryzurę najlepiej udać się do fryzjera lub przejrzeć katalog z fryzurami ślubnymi. Choć może brzmi to zabawnie, to znaleźć tam można wiele interesujących, modnych i przepięknych fryzur, które są eleganckie i z pewnością sprawdzą się na taką okazję, jaką niezaprzeczalnie są Elegancki koczekchrzciny lub Pierwsza Komunia. Fryzjer lub stylista również nam doradzą, dopasują fryzurę do ubioru i kształtu twarzy. Warto pamiętać, że fryzurę lepiej wybierać już po zdecydowaniu się na strój.

Na chrzciny lub komunię z pewnością będą pasować wszelkiego rodzaju fryzury asymetryczne oraz pazie. Można też poeksperymentować z różnego rodzaju kokami. Piękną fryzurą jest wysoko upięty kok a przy tym włosy uniesione od nasady. Wystarczy zaczesać włosy do tyłu głowy, zawinąć poszczególne pasma i spiąć je gumką lub spinkami. Kilka pasm można luźno wypuścić i nałożyć dwie opaski: jedną wsunąć nieco głębiej, bliżej koka, a drugą założyć normalnie.